Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Pastası

Ürün Kodu: ucz1713

Test

    Bu Doğum Günü Pastası temsili görseldir. Aynısından yaptırmak isterseniz hemen bizi arayın veya whatshap numaramızdan yazınız.

    Pasta siparişleri sadece istanbul bölgesine teslim etmekteyiz. Diğer şehirlere ve semtlere maalesef henüz teslimat yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

    Çocuklarınızı özel kutlamalar, doğum günü partilerinde mutlu etmek istiyorsanız onların en özel şekilde gün geçirmeleri için güzel bir parti yapabilirsiniz. Doğum günü partilerine özel bir şekilde, çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerinden oluşan en sevilen karakterlerin doğum günü pastasını yaptırabilirsiniz. Özel lezzetlere sahip pastalar, öze tasarımlarıyla beraber hazırlanırken her yeni yaşla beraber coşkuyu yaşatacak şey pastalar olacaktır. Çocuk pastalarıyla beraber hayvan figürlerinden tutun da araba, bebek, uçak ve kelebeğe kadar pek çok figürün üzerinde olduğu doğum günü pastası yaptırabilirsiniz. Sizlerde en sevilen doğum günü pastalarını online olarak sipariş verebilirsiniz. Doğum günü pastası modellere linkimizden ulaşabilirsiniz.

    whatsapp

    Memnuniyet Garantisi