Doğum Günü Pastası Siparişi

Doğum Günü Pastası Siparişi

Doğum Günü Pastası Siparişi

Ürün Kodu: ucz1720

Test

  Bu Doğum Günü Pastası Siparişi temsili görseldir. Aynısından yaptırmak isterseniz hemen bizi arayın veya whatshap numaramızdan yazınız.

  Pasta siparişleri sadece istanbul bölgesine teslim etmekteyiz. Diğer şehirlere ve semtlere maalesef henüz teslimat yapamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Doğum Günü Pastası

  Sevdikleriniz için gerçekleştirilecek olan doğum günü partilerinin olmazsa olmazı şüphesiz ki pastalardır. Pastasız bir doğum günü nasıl düşünülemez ise artık geçmiş dönemden kalan evde pasta yapma alışkanlıkları ve pastaneden normal pasta alma alışkanlıkları tükenmek üzere. Profesyonel olarak kişiye özel olarak tercihe dilen pastalar her zaman daha dikkat çekici olur iken sizde sevdiklerinizi sevindirmek ve partinize bir konsept belirlemek için bu pastaları tercih edebilirsiniz. Hayallerinizin erişebileceği tüm özellik ve tasarımlarda pastalara sahip olmak ise artık mümkün. Özellikle şeker hamuru ile yapılan pastalar gerek lezzet, gerekse de tasarım açısından son derece güzel olmakta. Sizde bu doğum günü pastalarını tercih edebilirsiniz.

  İnternetten Pasta Siparişi

  İstediğiniz tasarımlar ile pastalara sahip olmak artık internetten üzerinden daha kolay. Yıllardır hizmet veren ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamakta olan oklava.net ile tanışarak sizde özel tasarım pasta siparişi verebilirsiniz. Binlerce farklı modele sahip olan pastalar ile sizlere sınırsız hizmet veriliyor. Şeker hamuru ile hazırlanan pasta modellerinde gerek hazır tasarımlar bulunur iken gerekse de kendi isteğinize göre tasarım pastalar yaptırmak mümkün. İç ve dış malzemelerini kendiniz seçebileceğiniz pasta modelleri ile sevdiklerinize unutmayacakları bir doğum günü sürprizi yaşatabilirsiniz. Sıradan pastalar ile sürpriz doğum günü partisi yapılmaz diyorsanız eğer internet üzerinden bu pastaları sipariş etmek en doğru seçenek olacaktır.

  Butik Pastalar ile Doğum Günlerine Renk Katın!

  Doğum günlerinin vazgeçilmezi pastalar artık daha güzel ve eğlenceli. Oklava.net üzerinde yer almakta olan birbirinden güzel ve farklı tasarımlara sahip butik pastalar ile karşınızdakini ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Her gün binlerce kişinin doğum günü pasta modelleri arasından seçim yaptığı firmanın butik pastaları arasında aşağıdaki kategorilerde hazır tasarımlarda yer alıyor.

  • Rakamlı Pastalar
  • Bebek Pastaları
  • Çizgi Film Pastaları
  • Kulüp Pastaları
  • Çocuk Pastaları
  • Bebek Pastaları
  • Sevgili Pastaları
  • Harfli Pastalar

  Bu kategorilerde yer almakta olan hazır olarak tasarımı yapılmış pasta modelleri için anında sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda butik pastalar içerisinde özel tasarımlar ile de sipariş verebilirsiniz. Çocuk  pastaları arasında istediğiniz tasarım yok ise görseli yüklemeniz yeterli.

  Resimli Pastalar ile Farklı Olun!

  Doğum günü pasta modelleri arasında en popüler seçeneklerden biri de şüphesiz ki resimli pastalar. Gerek doğum günü partisini düzenleyeceğiniz kişinin, gerekse de farklı objelerin resimlerini pastalar ile süsleyebilirsiniz. Pasta üzerinde yer alacak olan resimler için en uygun pasta şeklini de seçebilirsiniz. İster kare, ister dikdörtgen, isterseniz de farklı geometrik kalıplar ile resimli pasta yaptırabilirsiniz. Seçeceğiniz pastanın tasarımına uygun olarak ustalar tarafından da sizlere seçenekler önerilmektedir. Resimli pasta modelleri arasında sadece gerçek kişi resimleri değil popüler çizgi film kahramanları ve daha onlarca farklı hazır tasarımı olan pastalar yer almaktadır.

  Doğum Günü Pasta Fiyatları ve Teslimat

  Oklava.net üzerinden vereceğiniz pastaların fiyatları ile ilgili bilgiler aktarmak istiyoruz. Doğum günü pasta fiyatları bazı modellerde sabit olarak sizlere sunulsa da özel pastalarda ve kişiselleştirilebilir pasta modellerinde değişen fiyatlara sahip oluyor. Doğum günü pastalarında fiyata etki eden temel etken ise şüphesiz ki kaç kişilik olacağıdır. Pastanızın kişi sayısı arttıkça fiyatı da artacaktır. Bununla birlikte özellikle resimli pastalarda görsel için sizlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

  Sipariş vereceğiniz doğum günü pastası özel olarak paketlenmekte ve korunaklı kargo paketinde iletilmektedir. Pastanızın zarar görmemesi için gerekli sabitlemeler gerçekleştirilmekte ve sizlere en iyi şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

  whatsapp

  Memnuniyet Garantisi